V.W.F. - Kalender Weg 2014
(onder voorbehoud)

zaterdag 1 maart 2014 - 9340 Wanzele
zondag 2 maart 2014 - 9255 Buggenhout
zondag 9 maart 2014 - 1770 Liedekerke
zondag 16 maart 2014 - 2870 Puurs
zaterdag 22 maart 2014 - 2890 St-Amands
zondag 23 maart 2014 - 9550 Herzele
zaterdag 29 maart 2014 - 9290 Berlare
zaterdag 5 april  - 9200 Appels
zaterdag 12 april – 9255 Buggenhout
zaterdag 19 april – 9220 Hamme St Anna
maandag 21 april – 9520 St-Lievens Houtem
zaterdag 26 april – 9550 St-Lievens Esse
zondag 27 april – 1940 Malderen
woensdag 30 april – 9340 Wanzele
donderdag 1 mei – 9200 Oudegem
zondag 4 mei – 9220 Moerzeke
donderdag 8 mei – 9120 Beveren ACD
zondag 11 mei – 2870 Breendonk
zaterdag 17 mei – 9200 Baasrode

zondag 18 mei – 1770 Liedekerke
maandag 19 mei – 1850 Grimbergen
zaterdag 24 mei – 9300 Aalst
donderdag 29 mei – 9310 Herdersem
zaterdag 31 mei - 2880 Wintam
zaterdag 7 juni – 9160 Eksaarde
zondag 8 juni – 1790 Affligem
maandag 9 juni – 1785 Peisegem
vrijdag 13 juni – 9320 Erembodegem
zaterdag 14 juni – 1755 Kester
donderdag 19 juni – 9120 Vrasene ACD
maandag 23 juni – 1654 Huizingen
zaterdag 28 juni – 9140 Temse
zondag 29 juni - 1755 Gooik
woensdag 2 juli – 9571 Hemelveerdegem
zondag 6 juli – 1770 Liedekerke
maandag 7 juli – 1851 Humbeek
zaterdag 12 juli - 9300 Aalst
zondag 13 juli – 9570 Lierde
dinsdag 15 juli – 9420 Burst
zaterdag 19 juli – 9200 Appels
maandag 21 juli - 9520 St-Lievens-Houtem
zaterdag 26 juli – 9140 Temse
maandag 28 juli – 1761 Borchtlombeek
vrijdag 1 augustus – 9750 Zingem
zaterdag 2 augustus - 1860 Wolvertem
zondag 3 augustus - WK ICF Nederland Beegden
zaterdag 9 augustus – 1950 Borgt Grimbergen
zondag 10 augustus – 2650 Boom
vrijdag 15 augustus – 1790 Affligem
zondag 17 augustus – 9450 Haaltert
woensdag 20 augustus – 9308 Gijzegem
zaterdag 23 augustus - Kapelle o/d Bos
zondag 24 augustus – 1940 Malderen
maandag 25 augustus – 9200 Dendermonde
woensdag 27 augustus – 2870 Kalfort


donderdag 28 augustus – 2870 Kalfort
Coolhemstraat 1 - Café Coolhem
Let op de starturen
F-cat - 15h - 10 ronden - 50 km
G-cat - 1
5h01 - 10 ronden - 50
km
D-cat - 1
6h30 - 11 ronden - 55 km
E-cat - 1
6h31 - 11 ronden - 55 km
A-cat - 18h - 13 ronden - 65 km
C-cat - 18h - 13 ronden - 65
km

zaterdag 30 augustus – 1730 Asbeek
Kespier 20 - Café De Boerkes
PK Brabant alle reeksen - Podium
Let op de starturen
F-cat - 12h -
8 ronden - 52 km
G-cat - 1
2h01 - 8 ronden - 52 km
D-cat - 1
3h45 - 9 ronden - 59 km
E-cat - 1
3h46 - 9 ronden - 59 km
A-cat - 1
5h30 - 11 ronden - 71 km
C-cat - 1
5h31 - 11 ronden - 71 km

zondag 31 augustus – 9750 Ouwegem
Ouwegemsesteenweg 90 - ontmoetingscentrum De Griffel
Podium - Premies -Kleedkamers
Let op de starturen
F-cat - 12h -
7 ronden - 51,1 km
G-cat - 1
2h01 -
7 ronden - 51,1 km
D-cat - 1
3h45 -
8 ronden - 58,4 km
E-cat - 1
3h46 -
8 ronden - 58,4 km
A-cat - 1
5h30 - 1
0 ronden - 73 km
C-cat - 1
5h31 - 1
0 ronden - 73 km

zaterdag 6 september – 9220 Moerzeke
Dorp 3 - Café Schelderoute
F-cat - 12h15 - 7 ronden - 56 km
G-cat - 1
2h16 - 7 ronden - 5
6 km
D-cat - 1
3h45 - 8 ronden -
64 km
E-cat - 1
3h46 - 8 ronden - 64 km
A-cat - 1
5h30 - 10 ronden -
80 km
C-cat - 1
5h31 - 10 ronden -
80 km

zondag 7 september – 2070 Zwijndrecht
Canadastraat - Surf & Castingclub
Vlaams Kampioenschap
Let op de starturen
DEF-cat - 10h15 - 6 ronden - 574 km
Recreanten - 10h16
AC-cat - 1
2h - 9 ronden - 85 km
T-cat - 12h01

maandag 8 september – 1850 Grimbergen
Prinsendreef - Eugeenhoeve
Let op het startuur
ACD-cat - 1
8h30 - 25 ronden - 62,5 km

donderdag 11 september – 9130 Prosperpolder (Kieldrecht)
St-Engelbertsstraat 22 - Café Den Angelus
Let op de starturen
AC-cat - 1
8h45 - 10 ronden - 66 km
T-cat - 1
8h46 - 9 ronden - 60 km

zaterdag 13 september – 9310 Meldert
Dorp - Café Bij Ingrid en Davy
PK Oost-Vlaanderen alle reeksen
Let op de starturen
F-cat - 12h - 8
ronden - 53,6 km
G-cat - 1
2h01 -
8 ronden - 53,6 km
D-cat - 1
3h45 -
9 ronden - 60,3 km
E-cat - 1
3h46 -
9 ronden - 60,3 km
A-cat - 1
5h30 - 1
1 ronden - 73,7 km
C-cat - 1
5h31 - 1
1 ronden - 73,7 km

zondag 14 september – 1600 St-Pieters-Leeuw
Jan Vanderstraetenstraat 157 - Herberg De Grove
12de rit VWF Geditrofee
Let op de starturen
F-cat - 12h30 - 7 ronden - 52,5 km
G-cat - 1
2h
31 - 7 ronden - 52,5 km
D-cat - 1
4h - 8 ronden - 60 km
E-cat - 1
4h01 - 8 ronden - 60 km
A-cat - 1
5h45 - 10 ronden - 75 km
C-cat - 1
5h4 - 10 ronden - 75
km

zondag 21 september - 9255 Buggenhout
Beukenstraat - Café De Linde
13de rit VWF Geditrofee

zaterdag 27 september - 9280 Lebbeke
Lange Molenstraat 92 - Café Sportman

zondag 28 september - 2650 Boom
Kerkhofstraat 569 - Café Nieuw Park
PK Antwerpen alle reeksen

zaterdag 4 oktober - Breendonk sluitingsprijs
Hoogeinde - Café De Garde

vrijdag 17 oktober - Wieze VWF feest