V.W.F. - Kalender Weg 2016
(onder voorbehoud)


Zaterdag 5 maart - 9200 Appels - Dendermonde
Hoofdstaat - Café Half Af
1ste grote prijs GO SPORT
Start F-cat - 12h - 8 ronden - 51,2 km
Start F+ cat - 12h01 - 8   ronden - 51,2 km
Start D-cat - 13h30 - 9   ronden - 57,6 km
Start E-cat -13h31 - 9   ronden - 57,6 km
Start AB-cat - 15h15 - 12   ronden - 76,8 km
Start C-cat - 15h16 - 11   ronden - 70,4 km

zondag 13 maart - 2870 Puurs
Eeuwfeeststraat - Café Exelsior
Start F-cat - 12h - 8 ronden - 51,2 km
Start F+ cat - 12h - 8   ronden - 51,2 km
Start D-cat - 13h30 - 9   ronden - 57,6 km
Start E-cat -13h31 - 9   ronden - 57,6 km
Start AB-cat - 15h15 - 12   ronden - 76,8 km
Start C-cat - 15h16 - 11   ronden - 70,4 km

zaterdag 19 maart- 2890 St-Amands
Sportlaan 7 - Sporthal
Kamp. van Antwerpen voor de B, D en F reeks
Kleedkamers
Start F-cat - 12h - 7 ronden - 48,3 km
Start F+ cat - 12h - 7   ronden - 48,3 km
Start D-cat - 13h30 - 8    ronden - 55,2 km
Start E-cat -13h31 - 8   ronden - 55,2 km
Start AB-cat - 15h15 - 11   ronden - 75,9 km
Start C-cat - 15h16 - 11   ronden - 75,9 km

zondag 27 maart - 1840 Maldere
n
Bouwdreef - Cfé De Grens
1ste rit Capricorne Trophy
Start F/F+-cat - 12h - 9 ronden - 54 km
Start D-cat - 13h30 - 10   ronden - 60 km
Start E-cat -13h31 - 10   ronden - 60 km
Start AB-cat - 15h15 - 13   ronden - 78 km
Start C-cat - 15h16 - 13   ronden - 78 km

zaterdag 2 april - 9200 Appels
Hoofdstraat - Café Half Af
Start F-cat - 12h - 8 ronden - 51,2 km
Start F+ cat - 12h01 - 8   ronden - 51,2 km
Start D-cat - 13h30 - 9   ronden - 57,6 km
Start E-cat -13h31 - 9   ronden - 57,6 km
Start AB-cat - 15h15 - 12   ronden - 76,8 km
Start C-cat - 15h16 - 11   ronden - 70,4 km

zaterdag 9 april - 9255 Buggenhout
Vierhuizen - Café Vierhuizen
Kleedkamers
Start F-cat - 12h - 7 ronden - 49 km
Start D-cat - 13h30 - 8   ronden - 56 km
Start E-cat -13h31 - 8    ronden - 56 km
Start AB-cat - 15h15 - 11   ronden - 77 km
Start C-cat - 15h16 - 11   ronden - 77 km

zaterdag 16 april - 9550 St-Lievens-Esse
Schoneberg 7 - Café De Paling
2de rit Capricorne Trophy

zaterdag 23 april - 9200 Baasrode
St Ursmarusstraat 10 - Café De Marquise

zaterdag 30 april - 1785 Peisegem
Nieuwbaan 11 - Café De Nieuwe Hoek
3de rit Capricorne Trophy

zondag 1 mei - Oudegem
donderdag 5 mei - Herdersem + BK NMBS
zaterdag 7 mei - Smetlede
zondag 8 mei - Dendermonde
vrijdag 13 mei - Grimbergen ABC - DE
zondag 15 mei - Affligem
maandag 16 mei Peisegem
zaterdag 21 mei - Kester
zaterdag 28 mei - Waasmunster
zondag 29 mei Zottegem
zondag 5 juni - Aalst
zondag 12 juni - Dendermonde
vrijdag 17 juni - Erembodegem
zaterdag 18 juni - Meldert
maandag 20 juni - Huizingen
zondag 26 juni - Liedekerke PK Brabant
zondag 3 juli - Malderen
maandag 4 juli - Humbeek
zondag 10 juli - Lierde
zaterdag 16 juli - Appels
zondag 17 juli - Opwijk
zondag 24 juli - Temse
zaterdag 30 juli St-Kat-Lombeek
maandag 1 augustus - Borchtlombeek
vrijdag 5 augustus - Zingem
zaterdag 6 augustus - Borgt
zondag 7 augustus - WK ICF
zondag 14 augustus - Puurs BK
maandag 15 augustus - Lede
zondag 21 augustus - Zottegem BNL
maandag 22 augustus - Dendermonde
zaterdag 27 augustus - Asbeek
zondag 28 augustus - Ouwegem
woensdag 31 augustus - Gijzegem
zaterdag 3 september - Moerzeke
maandag 5 september - Grimbergen
zaterdag 10 september - Oudegem
zondag 11 september - St-Pieters-Leeuw
zondag 18 september - Buggenhout
zaterdag 24 september - Lebbeke
zondag 2 oktober - Malderen

vrijdag 14 oktober - Wieze - VWF feest