V.W.F. - Kalender Weg 2016
(onder voorbehoud)


zaterdag 5 maart - 9200 Appels - Dendermonde
zondag 13 maart - 2870 Puurs
zaterdag 19 maart- 2890 St-Amands
zondag 27 maart - 1840 Malderen

zaterdag 2 april - 9200 Appels
zaterdag 9 april - 9255 Buggenhout
zaterdag 16 april - 9550 St-Lievens-Esse
zaterdag 23 april - 9200 Baasrode
zaterdag 30 april - 1785 Peisegem
zondag 1 mei - 9200 Oudegem
donderdag 5 mei - 9310 Herdersem
zaterdag 7 mei - 9340 Smetlede
vrijdag 13 mei - 1850 Grimbergen
zondag 15 mei - 9200 Dendermonde
maandag 16 mei - 1785 Peisegem - Merchtem
zaterdag 21 mei - 1755 Kester
zaterdag 28 mei - 9250 Waasmunster - Ruiter
zondag 29 mei - 9620 Zottegem
zondag 5 juni - 9300 Aalst
zondag 12 juni - 9200 Dendermonde
vrijdag 17 juni - 9320 Erembodegem
zaterdag 18 juni - 9310 Meldert
maandag 20 juni - 1654 Huizingen
vrijdag 24 juni - 9140 Elversele
zondag 26 juni - 1770 Liedekerke
zondag 3 juli - 1840 Malderen
maandag 4 juli - 1851 Humbeek
zondag 10 juli - 9570 Lierde
zaterdag 16 juli - 9200 Appels
zondag 17 juli - 1745 Opwijk
zondag 24 juli - 9140 Temse
vrijdag 29 juli - 1674 Bellingen
zaterdag 30 juli - 1742 St-Kat-Lombeek
maandag 1 augustus - 1761 Borchtlombeek
vrijdag 5 augustus - 9750 Zingem
zaterdag 6 augustus - 1851 Borgt - Grimbergen
zondag 7 augustus - WK ICF - Groot Gelmen
zondag 14 augustus - 2870 Puurs BK
maandag 15 augustus - 9340 Lede
zondag 21 augustus - 9255 Buggenhout
maandag 22 augustus - 9200 Dendermonde


zaterdag 27 augustus - 1730 Asbeek
Kespier - Café De Boerkes
12de rit Capricorne Trofee
Start F/F+-cat - 12h - 8 ronden - 51,2 km
Start D-cat - 13h30 - 9 ronden - 57,6 km
Start E-cat - 13h31 - 9 ronden - 57,6 km
Start AB-cat -15h15 - 11 ronden - 70,4 km
Start C-cat - 15h16 - 11 ronden - 70,4 km

zondag 28 augustus - 9750 Ouwegem
Ouwegemsesteenweg 90 - Ontmoetingscentrum De Griffel
Kleedkamers
Start F/F+-cat - 12h - 8 ronden - 51,2 km
Start D-cat - 13h30 - 10 ronden - 64 km
Start E-cat - 13h31 - 10 ronden - 64 km
Start AB-cat -15h15 - 12 ronden - 76,8 km
Start C-cat - 15h16 - 12 ronden - 76,8 km

woensdag 31 augustus - 9308 Gijzegem
Drapstraat - Tent
Let op de starturen
Start F/F+-cat - 15h -
Start D-cat - 16h45 -
Start E-cat - 16h46 -
Start AB-cat -18h30 -
Start C-cat - 18h31 -

donderdag 1 september - 2870 Puurs Kalfort
Coolhemstraat 1 - Café Coolhem
Let op de starturen
Start F/F+-cat - 14h45 - 9 ronden - 49,5 km
Start D-cat - 16h15 - 10 ronden - 55 km
Start E-cat - 16h16 - 10 ronden - 55 km
Start AB-cat -18h - 12 ronden - 65 km
Start C-cat - 18h01 - 12 ronden - 65 km

zaterdag 3 september - 9220 Moerzeke
Dorp 17 - Café De Klok

zondag 4 september -1770 Liedekerke
Vijfhoekstraat 6 - Café Bakske
VWF kamp voor F,E,D,C en A reeks
Dag- en ICF vergunningen toegstaan maar kunnen geen
aanspraak maken op de titel of het podium

maandag 5 september - 1850 Grimbergen
zaterdag 10 september - 9200 Oudegem
zondag 11 september - 1600 St-Pieters-Leeuw
zondag 18 september - Zottegem BNL
zaterdag 24 september - Lebbeke
zondag 25 september - Wolvertem Slozen
zondag 2 oktober - Malderen

vrijdag 14 oktober - Wieze - VWF feest